Hotel Dyrrah

Previous Next

Pushime ne Shqiperine e bukur

Dyrrah është një hotel me 4 yje në Durrës. Modern dhe luksoz hoteli eshte i vendosur në plazhin me rërë te bardhe,  vetëm 40 m larg detit dhe distanca nga qendra e Durrësit është rreth 5 km. Distancat jane te favorshme per tu vizituar Kështjella Historike, Muzeu dhe Amfiteatri Antik. Hoteli luksoz ofron vendndodhjen e përsosur për ata që dëshirojnë të jenë pranë aktiviteteve të qytetit të Durrësit, qendrës së famshme historike, por dëshirojnë gjithashtu bukurinë dhe izolimin e ambientit privat rreth pishinës.

Sherbimet

Ndërsa ka shumë arsye objektive për zgjedhjen e Hotelit Dyrrah, ka edhe të tjera që mund të provohen vetëm si shërbime te veçanta e te përkushtuara per tju ofruar ndjesine e  e të qenurit në shtëpi. Ne mezi po ju  presim !

Recepsioni

Stafi ynë miqësor është i disponueshëm në pritjen tuaj 24/7 si dhe i gatshem për komoditetin e kenaqesine tuaj te lumtur, t'ju ndihmojnë për çdo pyetje që mund të keni.
Check-in     2 pm
Check-out 12pm

Mëngjesi

Ne shërbejmë në restorant një mëngjes të bollshëm amerikan me një zgjedhje të gjerë të ushqimeve të shijshme të nxehta ose të ftohta. Por te ftuarit tane do të gjejë edhe ushqimin tradicional shqiptar. Gjithashtu ëmbëlsirat, lëngjet, frutat e freskëta dhe pijet e nxehta e plotesojne cdo mengjes tavolinen buffet.

Shërbimi në darkë

Darka në dhomë sjell përvojën e shkëlqyer të ngrënies në komoditetin e dhomës tuaj. Menyja jonë e sherbimit fleksibel, gjatë gjithë ditës, është ideale për udhëtarët pas një udhëtimi të gjatë, takime spontane, ose për ngrënie të qetë, private.

Restoranti

Restoranti ynë kryesor, përfiton nga një tarracë e këndshme me një pamje të bukur të pishinës. Ne shërbejmë një mëngjes bujar amerikan bufe, si dhe drekë dhe darkë me kuzhinë të shijshme shqiptare dhe ndërkombëtare dhe verëra të shkëlqyera. Muzika live çdo natë gjatë sezonit të verës, do ta bëjë darkën tuaj të paharrueshme.

Parkimi

Mysafirët tanë mund të përdorin parkimin e hotelit pa ndonjë tarifë shtesë. Parkimi strehon 10 makina dhoma

Dhomat

53 Dhomat tona ofrojnë një dhomë gjumi të emëruar bukur me një hapësirë ​​të rehatshme. Dekori modern në neutrale të ngrohta ju bën të ndjeheni të mirëpritur dhe të qetë. Dhomat luksoze ofrojnë pamje të bukur në pishinë. Disa nga dhomat kanë edhe ballkone.

Dyrrah

Dyrrah Hotel është një hotel me 4 yje modern dhe luksoz në Durrës (PLazh). Vetem 40 metra nga bregu i detit Hoteli gjendet shume prane një plazhi të gjatë me rërë te bardhe. Distanca nga qendra e Durresit eshte vetem 5 km, nga ku mund te vizitoni Kalane Antike, Amfiteatrin e vjeter, Muzeun Arkeologjik, por edhe ndertime te tjera moderne si Pista apo Sfinksi. Gjithashtu nje atraksion mbeten edhe baret dhe dyqanet ne bulevardin kryesor.

Partneret Tane

Opinione

Search