Dhomat ne hotel Dyrrah

Dhomat jane me ballkone. Ato kane pamje kryesisht nga pishina e hapur e hotelit.

02.jpg

Dhoma Dopio

Double Room

Sipërfaqe 28 m2, e ndriçuar mirë dhe me ajër të kondicionuar. Sistemi automatik i aktivizimit të kartave. 

Zëvendësimi i çarçafëve çdo ditë.

 • TV me ekran te gjere
 • SAUNA
 • AIR CONDITION
 • THARESE FLOKESH
 • TELEFON NE DHOME
 • PAMJE E MIRE NGA BALLKONI
11.jpg

Dhoma Triple

Triple Room

Sipërfaqe 36 m2, e ndriçuar mirë dhe me ajër të kondicionuar. Sistemi automatik i aktivizimit të kartave. 

Zëvendësimi i çarçafëve çdo ditë.

 • TV me ekran te gjere
 • SAUNA
 • AIR CONDITION
 • THARESE FLOKESH
 • TELEFON NE DHOME
 • PAMJE E MIRE NGA BALLKONI
03.jpg

Dhoma Quadriple

Quadriple Room

Sipërfaqe 38 m2, e ndriçuar mirë dhe me ajër të kondicionuar. Sistemi automatik i aktivizimit të kartave. 

Zëvendësimi i çarçafëve çdo ditë.

 • TV me ekran te gjere
 • SAUNA
 • AIR CONDITION
 • THARESE FLOKESH
 • TELEFON NE DHOME
 • PAMJE E MIRE NGA BALLKONI
01.jpg

Dhoma Family

Family Room

Sipërfaqe 44 m2, e ndriçuar mirë dhe me ajër të kondicionuar. Sistemi automatik i aktivizimit të kartave. 

Zëvendësimi i çarçafëve çdo ditë.

 • TV me ekran te gjere
 • SAUNA
 • AIR CONDITION
 • THARESE FLOKESH
 • TELEFON NE DHOME
 • PAMJE E MIRE NGA BALLKONI

Vendndodhja

Vendosni adresen tuaj dhe google map ofron orientimin e sakte.

Dyrrah

Dyrrah Hotel është një hotel me 4 yje modern dhe luksoz në Durrës (PLazh). Vetem 40 metra nga bregu i detit Hoteli gjendet shume prane një plazhi të gjatë me rërë te bardhe. Distanca nga qendra e Durresit eshte vetem 5 km, nga ku mund te vizitoni Kalane Antike, Amfiteatrin e vjeter, Muzeun Arkeologjik, por edhe ndertime te tjera moderne si Pista apo Sfinksi. Gjithashtu nje atraksion mbeten edhe baret dhe dyqanet ne bulevardin kryesor.

Partneret Tane

Opinione

Search