Filloni prenotimin

Ku doni te shkoni?

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Las Vegas

Vacations world wide

Las Vegas

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Vacations world wide

Bëni zgjedhjen më të mirë

Qëndroni në kontakt me ne, dhe bëni zgjedhjen e duhur.

Hotel Dyrrah

Dyrrah Hotel është një hotel me 4 yje modern dhe luksoz në Durrës (PLazh). Vetem 40 metra nga bregu i detit Hoteli gjendet shume prane një plazhi të gjatë me rërë te bardhe. 

 • Vizitoni qytetin Distanca nga qendra e Durresit eshte vetem 5 km, nga ku mund te vizitoni Kalane Antike, Amfiteatrin e vjeter, Muzeun Arkeologjik por edhe ndertime te tjera moderne si Pista apo Sfinksi. 
 • Ne qender eshte bukur Gjithashtu nje atraksion mbeten baret restorantet dhe dyqanet ne bulevardin kryesor.

Ju tregojme si funksionon

Zbuloni vendin ku mund të gjeni gjithçka që dëshironi.

Checkout i lehte


Kerkoni shpejte dhe lehte.


Ndërsa vijoni me procesin e rezervimit, ju lutemi plotësoni informacionin e kërkuar.

Zgjidhni ofertat, shtesat ose nëse keni nevojë për një transferim në aeroport, përshkruani nevojat tuaja në mënyrë që të mund t'ju ndihmojmë.


 

Kombinime te shumta


Zgjedhje te shumta.


Ne perpiqemi te plotesojme nevojat e ndryshme qe ju mund te keni si per  akomodimin, po ashtu edhe per te gjitha vizitat apo turet e mundshme për të cilat mund të mendoni.

Zgjidhni qëndrimin tuaj të preferuar dhe shijoni pushime të merituara.


 

Të gjitha në një paketë


Tashme keni nje account


Pas regjistrimit tuaj ne faqen tone, do te keni lehtësinë që të administroni vete te dhenat dhe ndryshimet.

Menaxhoni rezervimet ashtu si ju dëshironi. Merrni përfitimet në kohë reale.
 

Këtu gjeni gjithshka që ju duhet.

Ekspozim Optimal

Hoteli ynë ndodhet në zonën turistike të Durrësit, vetëm disa metra larg detit, Ka dyqane, qendra tregtare, bare dhe restorante, dhe është vetëm disa km larg nga qendra historike e Durrësit, Kalase, Muzeut dhe Amfiteatrit Antik.

Ofertat me te mira

Hoteli ynë aplikon oferta të ndryshme vazhdimisht, por ekziston një ofertë që zgjat qe kur jemi hapur; Plazhi, çadrat, shezlonget qendrimi ne pishine, parkimi i automjeteve dhe sheshi i lojërave për fëmijë përfshihen në çmimin e dhomës.

Aktivitetet e Veres

Hotel Dyrrah është i vendosur në një pikë qendrore të zonës turistike të Durrësit, kështu që ofrohen shume situata argëtimi në çdo orë të ditës dhe natës me muzikë, shfaqje, vallëzim, prezantime të filmave në natyrë, artistë ne rruge, disko dhe klube.

Jemi në çdo kohë në dispozicion tuaj

Kontaktet e hotelit tonë janë gjithmonë aktive. Stafi ynë ju ndihmon për çdo informacion në çdo kohë, duke ju dhënë këshillat e duhura për kalimin sa më të mirë të kohës.

Eksploroni vendet më të bukura

Durrësi është një qytet tremijëvjeçar, kështu që ofron mundësi për të zbuluar dhe vende të bukura.  Gjithashtu ne afersi jane edhe Kruja, Tirana, Fieri e Vlora, të gjithë për tu vizituar.

Përfitoni nga ofertat tona më të mira

Ofertat tona nuk kufizohen me çmimet, por ato vijojne edhe me te tjera si drekë në Agriturizmin Dyrrah në fshat, shëtitje me kuaj në mes të natyrës, apo gustimin e produkteve BIO.

Shijoni aktivitetet e veres

Të paktën një ditë do t'ju ofrojmë mundësinë për të shijuar verërat dhe djathrat tanë, proshutat dhe sallamin, vajin e ullirit, frutat, rakine apo konjakun; të gjitha produktet e firmës sonë Dyrrah.

Ndajmë me ju experiencat me të mira

Njihuni me përvojat e klientëve tanë.

 • Kafè ne qender

  Dhe sigurisht, ju nuk keni ardhur me pushime për të qendruar vetëm në hotel por mbi të gjitha për të zbuluar se çfarë ka përreth. Durrësi është një qytet i vogël por ofron mundësi të ndryshme. Vizitoni qytetin, ecni në rrugët kryesore në këmbë, mund të shijoni dyqanet, baret, kafenetë dhe restorantet të përshtatshme; Shumë prej tyre kanë një pamje të mrekullueshme të detit. Të marresh një kafe në qendër të qytetit ia vlen.

 • Shetitje me scooter

  Mund të jetë një ide ... të marrësh me qira një motor, skuter elektrik ose një makinë për të vizituar Durrësin ose qytete të tjera përreth si Kruje, Lezhe, Tiranë ose Elbasan; të gjitha vende që mbartin bukuri natyrore sikurse edhe ndertesa antike.

 • Nje dite ne Fermen e Kuajve

  Ferma Dyrrah rreth 3 ha,ndodhet vetëm disa kilometra larg hotelit tonë, në një ambjent vetem gjelberim. Si nje qender agriturizmi por edhe si ferme ky aktivitet furnizon hotelin tonë me të gjitha produktet ushqimore organike, nga mishi, sallami, djathrat, verërat, vaji i ullirit, frutat dhe perimet. Ju do te keni rastin gjithashtu të vizitoni këtë qendër për bukurinë e saj, praninë e kafshëve, te shijoni vererat rakine shqiptare, likeret, ose edhe per te shijuar për një drekë të paharrueshme.

   

Mirësevini në Durrës.

Durresi mund të krahasohet me qytetet më te mëdhenj te Mesdheut antik dhe Mesdhetar. Qyteti Epidamn Dyrak u ndërtua nga Iliret Taulant, dallendyshasit ne shekuj XIII-XI p.K. Banoret e pare te Dyrrahut, para ilireve te quajtur protoiler, pellazge, ngritën ne rrethinat e këtij qyteti, vendbanimet e para prehistorike. Ne kushtet e një klime mesdhetare, zona me e përshtatshme për banim ishte ajo e lumit Erzen (Ululeus) si dhe Ultësira Perendimore përreth saj. Në bregdetin e Gjirit të Durrësit u vendos qendra e parë apo limani me emrin Dyrrah. Sipas autoreve antik, ky qytet u themelua nga dy mbretër me origjine ilire të quajtur Dyrah dhe Epidamn.

Dyrrah

Dyrrah Hotel është një hotel me 4 yje modern dhe luksoz në Durrës (PLazh). Vetem 40 metra nga bregu i detit Hoteli gjendet shume prane një plazhi të gjatë me rërë te bardhe. Distanca nga qendra e Durresit eshte vetem 5 km, nga ku mund te vizitoni Kalane Antike, Amfiteatrin e vjeter, Muzeun Arkeologjik, por edhe ndertime te tjera moderne si Pista apo Sfinksi. Gjithashtu nje atraksion mbeten edhe baret dhe dyqanet ne bulevardin kryesor.

Partneret Tane

Opinione

Search