Recepsioni

Roli:
Reception
Adresa:
Rruga Leoni dhe Koja
2013, Durres AL
Email:
Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Telefoni:
+355 69 20 32 451
Send an Email
(opcionale)

Dyrrah

Dyrrah Hotel është një hotel me 4 yje modern dhe luksoz në Durrës (PLazh). Vetem 40 metra nga bregu i detit Hoteli gjendet shume prane një plazhi të gjatë me rërë te bardhe. Distanca nga qendra e Durresit eshte vetem 5 km, nga ku mund te vizitoni Kalane Antike, Amfiteatrin e vjeter, Muzeun Arkeologjik, por edhe ndertime te tjera moderne si Pista apo Sfinksi. Gjithashtu nje atraksion mbeten edhe baret dhe dyqanet ne bulevardin kryesor.

Partneret Tane

Opinione

Search