Donec eleifend purus nulla, non vehicula nisi dictum quis. Maecenas in odio purus. Etiam vulputate nisi eget pharetra tincidunt. Morbi et eros consectetur, ultricies ligula quis, ullamcorper neque. Donec pellentesque felis vel luctus tempus. Curabitur blandit dui purus, non viverra magna consequat vitae. Nunc volutpat malesuada orci vitae varius.

- Kevin Boom

Shetitje me scooter

Mund të jetë një ide ... të marrësh me qira një motor, skuter elektrik ose një makinë për të vizituar Durrësin ose qytete të tjera përreth si Kruje, Lezhe, Tiranë ose Elbasan; të gjitha vende që mbartin bukuri natyrore sikurse edhe ndertesa antike.

Mund të jetë një ide ... të marrësh me qira një motor, skuter elektrik ose një makinë për të vizituar Durrësin ose qytete të tjera përreth si Kruje, Lezhe, Tiranë ose Elbasan; të gjitha vende që mbartin bukuri natyrore sikurse edhe ndertesa antike.

Dyrrah

Dyrrah Hotel është një hotel me 4 yje modern dhe luksoz në Durrës (PLazh). Vetem 40 metra nga bregu i detit Hoteli gjendet shume prane një plazhi të gjatë me rërë te bardhe. Distanca nga qendra e Durresit eshte vetem 5 km, nga ku mund te vizitoni Kalane Antike, Amfiteatrin e vjeter, Muzeun Arkeologjik, por edhe ndertime te tjera moderne si Pista apo Sfinksi. Gjithashtu nje atraksion mbeten edhe baret dhe dyqanet ne bulevardin kryesor.

Partneret Tane

Opinione

Search